Skip to main content

OCHRANNÉ FÓLIE NA AUTO

Ak sa snažíte udržať vaše vozidlo v najlepšom možnom stave a chrániť ho pred rôznymi vonkajšími vplyvmi, ako sú kamene, hmyz alebo nepriaznivé poveternostné podmienky, použitie ochrannej fólie na auto je výborným riešením. Táto inovatívna technológia vám umožní predĺžiť trvanlivosť laku a udržať vaše vozidlo v skvelej kondícii.

Sme ceritifikovaným aplikačným strediskom prémiových ochranných fólií CLIF DESIGNS.

Samoopraviteľná

Fólia disponuje samoopraviteľnou vrstvou, vďaka ktorej dokáže odolať ľahkým poškodeniam.

Priezračná

Rozdiel medzi dielom s ochrannou fóliou a dielom bez nej je takmer nepostrehnuteľný. Farby zostávajú nezmenené a fólia dokonca zlepšuje ich lesk.

Samočistiaca

Ochranná fólia disponuje hydrofóbnou vrstvou s vysokou odolnosťou a samočistiacimi účinkami.

Dlhotrvajúca

Na základe dlhoročných pokusov v extrémnych podmienkach môže Clif Design garantovať záruku až 10 rokov.

Ochranné fólie Clif Designs

Ochrana čelného skla

Ochranná fólia FUSION je vyrobená z polyuretánového materiálu a poskytuje dokonalú ochranu čelného skla pred kamienkami, ktoré môžu počas jazdy narážať na sklo. Inovatívna technológia tvrdého povrchu čelného skla od spoločnosti Clif Designs sa používa na minimalizovanie poškodenia povrchu fólie v dôsledku opakovaného používania stieračov a zároveň zabezpečuje, že fólia je ľahko udržiavateľná s vynikajúcimi vlastnosťami odolnosti voči vode a ochrane pred kontamináciou.

Záruka 2 roky (30 000km) proti delaminácii, žltnutiu, bublaniu a praskaniu.

Extra odolná ochranná fólia

PRIMA-K je charakteristická neobyčajnou čistotou, a jej skvelá schopnosť samoopravovania znamená, že väčšina drobných poškriabaní zmizne pod vplyvom slnečného žiarenia alebo vonkajšieho tepla. Tým sa zabezpečí, že vaše vozidlo zostane nepoškodené a ochranná fólia si zachová svoj pôvodný vzhľad. Okrem toho je PRIMA-K odolná voči nečistotám a škvrnám.

Záruka 10 rokov proti delaminácii, žltnutiu, bublaniu a praskaniu

Odolná voči poškodeniu s bezkonkurenčným leskom

OCTAGON, vytvorený s inovatívnymi a modernými technológiami, sa prejavuje ako fólia najvyššej kvality na ochranu laku automobilu a predstavuje najlepšiu voľbu pre ochranu vozidla.

Vrstva fúzneho náteru aplikovaná na povrch OCTAGONu ponúka lepšie vlastnosti ako akákoľvek iná ochranná fólia na lak. Táto špeciálna osemuholníková štruktúra povlaku pomáha minimalizovať nerovnosti viac ako u iných šesťuholníkových vrstvách. Preto nie len zabezpečuje atraktívny vzhľad, ale aj vynikajúcu odolnosť voči znečisteniu, čo je zreteľné dlhú dobu po aplikovaní.

Záruka 10 rokov proti delaminácii, žltnutiu, bublaniu a praskaniu

Dodá matný vzhľad pôvodnej farbe

Fólia dodá matný efekt a ochranu pôvodnému laku, pričom nepotrebujete žiadnu nákladnú údržbu, čo šetrí váš čas a peniaze.

Matná fólia je vyvinutá tak, že sa na špeciálne spracovaný povrch mäkšieho materiálu TPU prémiovej triedy nanesie silný povlak, ktorý umožňuje viacero funkcií. Fólia zachováva pôvodnú farbu laku a poskytne matný efekt a ochranu pôvodnému laku auta. Fólia nevyžaduje žiadnu nákladnú údržbu ani čas.

Záruka 10 rokov proti delaminácii, žltnutiu, bublaniu a praskaniu

Sýta čierna so zrkadlovým leskom

Hlboká čierna farba a zrkadlový lesk dodajú vášmu vozidlu nový vzhľad. Séria BLACK ICE, rovnako ako ostatné výrobky, je vyrobená z TPU najvyššej kvality, ktorý prostredníctvom špeciálnej úpravy vytvára jedinečný efekt.

Záruka 7 rokov proti delaminácii, žltnutiu, bublanie a praskanie

Ochrana svetlometov

Väčšina svetlometov vozidiel je vyrobená z akrylového materiálu, čo znamená, že nie sú odolné voči zmene farby, vlhkosti a poškriabaniu, čo znižuje ich výkon. To ovplyvňuje bezpečnosť jazdy v noci a pri výmene starnúcich svetlometov vznikajú vysoké náklady.

Fólie na ochranu svetlometov automobilov Clif Designs chránia vaše svetlomety pred poškodením a dokonca vám umožňujú vytvoriť si vlastný štýl spolu s najlepšieho UV ochranou na svetlomety.

Záruka 5 rokov proti delaminácii, žltnutiu, bublaniu a praskaniu

Perleťový efekt pre pôvodnú farbu

Pokiaľ ide o farby automobilov, iba niektoré farby poskytujú perleťový efekt.

Fólia Pearl PPF toto obmedzenie prekonáva, takže ju možno použiť na akékoľvek farby. Preto je to unikátne riešenie na vytvorenie perleťového efektu a ochrany laku zároveň. Spôsob výroby fólie zo série Pearl je naša patentovaná technológia  ako výsledok nášho dlhodobého výskumu.

Záruka 5 rokov proti delaminácii, žltnutiu, bublaniu a praskaniu

Mení farbu v závislosti od svetla a uhla pohľadu

V závislosti od svetla a uhla pohľadu fólia mení farebné odlesky vášho laku, ktoré sa len ťažko realizujú bežným náterom. Vďaka svojej prirodzenej jedinečnosti vám pomôže vytvoriť jedinečný vzhľad vášho auta.

Záruka 5 rokov proti delaminácii, žltnutiu, bublaniu a praskaniu

Realistický karbónový povrch

„REAL CARBON“ je vyrobený z vysokokvalitného TPU, ktorý zaručuje unikátny vizuálny dojem a súčasne chráni lak vozidla. Na udržanie bezchybného povrchu fólie je použitý špeciálny povlak PSC (Scratch & Pollution Control – kontrola poškriabania a znečistenia).

Záruka 7 rokov proti delaminácii, žltnutiu, bublaniu a praskaniu